YUYAO RISING PACKING PRODUCTS CO., LTD.

Garantili Kalite, En İyi Fiyatlar, Hızlı Teslimat.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: RS veya OEM
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 500m-700m
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Yuyao Rising Ambalaj Ürünleri Co, Ltd imalat ve ev alüminyum folyo, Pop-up alüminyum folyo levhalar, alüminyum folyo kaplar ve pişirme kağıtları ihracatı konusunda uzmanlaşmış. Alüminyum folyo ürünleri ile başa çıkmak için bol miktarda deneyime sahibiz. 10 yıldan fazla bir süredir işbirliği yapıyoruz. Müşterilerimizin çoğu 3 yıldan fazla bir süredir bizimle işbirliği yapıyor. Ürünlerimizin kalitesini garanti altına alarak müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Alüminyum folyo rulo üretmek için 9 makineye, bir kutu koyup renk kutularını katlamak için bir otomatik makineye, renkli kesiciyi eklemek için bir otomatik makineye ve paketleme için bir otomatik makineye sahibiz. Ayrıca alüminyum folyo kaplar üretmek için üç makinemiz var.

Ürettiğimiz alüminyum folyo rulosu restoran, yiyecek-içecek ve perakende satış içindir. Yaygın olarak Pişirme, Dondurma, Pişirme, Depolama ve Barbekü için kullanılır. Ürünlerimizi müşterilerimizin isteğine göre tedarik ediyoruz. Ayırma için sunduğumuz: 120mm den 600mm ye kadar genişlik, Uzunluk 2 metreden 300 metreye kadardır. Ürünlerimiz renk kutusu, baskılı PP torba, shrink veya Bubble Wrap vb. İle doludur. Biz oem kabul.

Alüminyum folyo kaplar için fırınlama serileri, dikdörtgen ve oval şekilli kavurma serileri, Buhar tabağı, yemek tepsileri ve fast-food kaplar için hazırlanmıştır.

Ek olarak, ayrıca açılır alüminyum folyo levha ve fırınlama kağıdı tedarik ediyoruz.

Her zaman tür soruşturma için hoş geldiniz, biz sizin için en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. İçtenlikle sizinle karşılıklı yararlı işbirliği bulid umuyoruz!

Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin